Herkesin Diline Düşürürüz!

kv-094_015_2RefLX olarak, kurumsal stratejik iletişim (PR) ile pazarlama yönelimli halkla ilişkiler (MPR) alanlarında proje ve danışmanlık desteği veririz. Gerçekleştirdiğimiz araştırma ve analiz çalışmalarını, halkla ilişkiler ve iletişim hizmetleriyle entegre bir biçimde sürdürürüz.

Kurumsal stratejik iletişimle (PR) kurumların iş hedefleri doğrultusunda; önemli sayılan kişi, kitle ve kurumlara karşı ticari, sosyal ve sektörel itibarını artırmaya yönelik  stratejik iletişim çalışmalarını yürütürüz. Algılama yönetimiyle yakından ilişkili gördüğümüz bu stratejik iletişim alanında, müşterilerimizin ihtiyaçlarına bire bir cevap veren PR programları hazırlar ve bu programlar sayesinde, şirketlerin uzun dönemli kurumsal algılamalarına değer ve kalıcılık sağlamayı amaçlarız.

Pazarlama yönelimli halkla ilişkiler (MPR) çalışmalarında kurumun pazarlama hedef ve stratejilerine yardımcı olur, piyasada bulunan ürünlerin fark edilmeyen yeni faydalarının konumlandırılmasında, insanların üretilen mal ve hizmetlerle daha fazla ve yakından ilgilenmesinin sağlanmasında, belirli bir ürün kategorisine ilgi uyandırılmasında ya da mevcut ilginin korunup güçlendirilmesinde, yeni pazarların oluşumunda, zayıf pazarların güçlendirilmesinde ve reklam etkisinin arttırılmasında stratejik iletişim etkinlikleri tasarlar ve uygularız.

 

PR VE MPR  GELİŞTİRME

PR & MPR HİZMETLERİ

Kurumsal İtibar Yönetimi
Marka Üretimi ve Marka Yönetimi
Stratejik Medya İlişkileri ve Basın Toplantıları
Toplumsal Sorumluluk Projeleri
Gündem Yönetimi
Stratejik Kriz İletişimi
Sponsorluk İletişimi

KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

Panel, Seminer, Sempozyum,
Kongre ve Fuar Organizasyonları.
Bayi İletişimi ve Organizasyonları