Osman Tüfekçi’nin temelini 2002 yılında Londra’da attığı ve 2005 yılında İstanbul’da kurduğu REFLX STRATEJİ  ve REFLX DESIGN STUDIO, müşterine, gerçekleştirmek istedikleri hedefler doğrultusunda, “Stratejik İletişim Danışmanlığı” ve Butik Reklam Ajansı hizmeti vermektedir.

2014 yılı seçim sürecinde Kutsi Akıllı ile birlikte “Stratejik İletişim Danışmanlığı” konusunda ortak çözümler üretmek ve hizmet sunmak üzere güç birliği kararı verilmiştir.

 

KURUMSAL İLETİŞİM ve “REFLX STRATEJİ”

Kurumsal marka oluşturma konusunda iddialı bir geçmişe sahip olan Osman Tüfekçi ve ekibi, uluslararası düzeyde iletişim stratejilerini oluşturma ve yürütme konusunda da benzersiz bir yetkinliğe sahiptir.

REFLX STRATEJİ, “konumunuzu dizayn ederiz” başlığı altında, siyasal iletişim konularını kapsayan tüm çalışmalarda müşterilerine danışmanlık ve butik reklam hizmetleri vermektedir.

Temmuz 2014’de ilk sayısı ile yayın hayatına giren JEWHERİ DERGİ ile, Türk Kuyumculuk sektörünün yurt dışına ulaşması konusunda çalışmalarına destek veren REFLX STRATEJİ, “KURUMSAL İLETİŞİM” çözümlemeleri ile editoryal reklamcılık konularında ilklere imza atmıştır. (Jewheri Dergi)